תכנון פרויקטים תיירותיים

משרד רואי חשבון פרילינג שחר רו"ח ועו"ד מסייע ליזמים בענף התיירות בתכנון פיננסי ובהכנת תקציב לפרויקטים בענף התיירות. אנו מאמינים בראייה כוללת ומקיפה, הבוחנת פיתוח מרכזי תיירות הכוללים מגוון פרוייקטים תיירותיים, כגון מלונות, בתי קפה ומסעדות, מרכזי קניות ואטרקציות תיירותיות.

בין השירותים שמשרד רואי חשבון פרילינג שחר מציעים ליזם:

  • בדיקת כדאיות כלכלית לפרויקט
  • הכנת תוכנית עסקית לכל אחד ממרכיבי הפרויקט
  •  ייעוץ בגיוס מימון מהבנקים
  •  מידע וייעוץ על הלוואות מקרנות המדינה וניצול הטבות של משרדי הממשלה והרשויות המקומיות

 פרוייקט לדוגמה:

פארק ברקו בטבריה, בשיתוף החברה הכלכלית לפיתוח טבריה

הקשר עם החברה הכלכלית לפיתוח טבריה נוצר כאשר החברה הייתה מעוניינת לפתח את הפעילות הכלכלית סביב הפארק הארכיאולוגי ע"ש ברקו בכניסה הדרומית לעיר. הפארק החדש הוקם לאחר מלחמת לבנון השנייה ע"י החברה הכלכלית לפיתוח טבריה, בשיתוף עם משרד ראש הממשלה ורשות העתיקות. לאחר סיום השלב הראשון בהקמת הפארק, נוצר צורך לשפר את האטרקטיביות של הפרוייקט לתיירים ומבקרים מקומיים ולנצל את הפוטנציאל הכלכלי של המקום.

משרד רואי חשבון פרילינג שחר רו"ח ועו"ד היה שותף בבניית תוכנית עסקית לבית קפה שיוקם במתחם, בהשקעה של החברה הכלכלית לפיתוח טבריה, ויוחכר בזיכיון למפעיל עצמאי. בנוסף, חישב המשרד את אומדן ההכנסות וההוצאות של הפארק האתגרי שנבנה כחלק ממתחם
הפארק.

פארק ברקו בטבריה

פרויקט לדוגמה:

מלון בוטיק ELMA, בשיתוף החברה הכלכלית לפיתוח טבריה

פעילותנו במלון ELMA כלל בניית תוכנית הכנות לפרוייקט בנייה ופיקוח על תקציב ההקמה וטרום הפתיחה של המלון כמו גם ליווי שוטף לכל אורך תהליך הקמת המלון.

מלון בוטיק ELMA

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773    

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן