פתיחת עסק / הקמת חברה בארץ או בחו"ל

המאה ה-21 מציעה לבעלי אופי יזמי וכישורים מתאימים שלל הזדמנויות בתחומים רבים, הן בארץ והן בחו"ל. ניצול אופציות בעלות פוטנציאל נשען על פלטפורמה עסקית, ובאופן טבעי הפן הפורמלי של מהלך זה מחייב הקדשת זמן יקר. על-מנת שתוכלו להפנות את כל המשאבים החיוניים להזדמנות עצמה ולמימושה, וכדי שתוכלו להקים את הפלטפורמה המתאימה ביותר למטרות שלכם ובהתאם לדרישות החוק, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע רלוונטיים: משרד עורכי דין ורואי חשבון שיכול להבטיח לכם – וכמובן גם לקיים – הקמת חברה או פתיחת עסק ביעילות ובקלות, כך שתוכלו לצאת לדרך ללא עיכובים מיותרים ובראש שקט.

תחומי ההתמחות של שחר פרילינג רואי חשבון ועורך דין

הקמת עסק או חברה, בין אם בישראל ובין אם מעבר לים, מצריכה תשומת לב לשורה ארוכה של נושאים. חלק מאותם נושאים הוא תוצר של דרישות החוק מבעלי חברות ומעצמאים, ולאחרים חשוב להתייחס בכובד ראש כדי להבטיח את כל האינטרסים המהותיים שלכם בכל סיטואציה עסקית שעשויה להיווצר לאורך הדרך.

תחום התמחות אחד שלנו הוא ייעוץ מס. לבחירת הפלטפורמה העסקית ישנה כמובן השפעה מכרעת על שיעורי המס שייגבו מכם. על-מנת שתוכלו לשלם רק את המינימום ההכרחי בהתאם לחוק כדאי לקבל חוות דעת מאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים והמלצות בהתאם למאפיינים הספציפיים של העסק שאתם מתכננים להפעיל. חשיבותו של שירות זה מתעצמת כשמדובר על פתיחת עסק בחו"ל – בכל מדינה ברחבי העולם ישנם שיעורי מס שונים על פעילויות עסקיות שונות ובנוסף בחלק מהמקרים ייתכן שתידרשו לשלם מיסים לא רק במדינת היעד אלא גם בישראל.

תחום בולט שני שבו התמקצענו עד מאוד הוא עריכת הסכמי מייסדים והסכמי שותפויות. הסכם מייסדים הוא חוזה משפטי מחייב שעליו חתומים מי שהחליטו להקים חברה ביחד, ואילו הסכם שותפות הוא חוזה שמטרתו לעגן באופן ברור את היחסים בין מי שהחליטו לפתוח שותפות עסקית. לכל אחת מהפלטפורמות העסקיות הנ"ל מאפיינים ייחודיים, ובהתאם ישנם הבדלים בלתי מבוטלים בניסוח ההסכמים ובמבנה שלהם. המכנה המשותף הוא הכדאיות של עריכת חוזה תקף מבחינת הפרטנרים לדרך העסקית, בין אם בחרו בחברה ובין אם בשותפות. הסכמים אלה מבהירים מהן המחויבויות של כל אחד מהבעלים של החברה או השותפים, מהן זכויותיהם, מהי הגדרת התפקיד של כל אחד ואחת, כיצד יושקע ההון, איך יתקבלו החלטות (כולל מנגנונים לניהול מושכל של קונפליקטים) ועוד. חוזה מפורט, בהיר ומוקפד מונע אי הבנות מיותרות ומצמצם את הסיכון לסכסוכים פנימיים בעסק או בחברה.

התמחות נוספת שגם לה יש תרומה משמעותית להתנהלות מיטבית של העסק היא עריכת חוזים עם גורמים חיצוניים – שכירת מקום שבו יפעל העסק, רכישת זיכיון, הסכמי עבודה, חוזים מול ספקים ועוד. רק משפטנים בעלי ניסיון רב בתחום המסחרי יקנו לכם שקט נפשי וגם מקסימום תועלת עסקית בכל חוזה שכזה.

עוד שירות שיחסוך לכם זמן יקר ויעניק בסיס איתן לפעילות פיננסית אופטימלית הוא פתיחת חשבונות בנק, בארץ או בחו"ל. זהו שירות פורמלי במהותו, אבל בעל ערך גם מבחינת התנאים שבהם תתנהל האינטראקציה שלכם עם הבנק/ים.

בנוסף תקבלו ליווי משפטי צמוד ומקיף, וחוות דעת משפטיות לגבי כל סוגיה שתצוץ במהלך הקמת החברה או העסק.

למה גם לכם כדאי לבחור במשרד שחר פרילינג כדי לפתוח עסק או להקים חברה?

פתיחת עסק או חברה נשענים כאמור על בקיאות בתחום המשפטי כמו גם בתחום הפיננסי. משרד שחר פרילינג מורכב הן מעורכי דין והן מרואי חשבון, יועצי מס וכלכלנים – כך שאתם זוכים לייעוץ מעמיק וליווי מקיף בכל האספקטים החשובים במקום אחד, וכשכל החלטה לוקחת בחשבון את מלוא השיקולים הרלוונטיים. כל אנשי הצוות שלנו אמונים על מתן שירות קשוב, מסור ומקצועי להפליא, ומביאים לידי ביטוי את הניסיון המגוון שלהם ואת הידע הנרחב בכל תהליך הקמת חברה או עסק.

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773    

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן