שירותי חשבות לעצמאים, יחידים וחברות

כל בעלי העסקים באשר הם יעידו עד כמה ניהול העסק מביא עימו אתגרים ומשימות ללא הרף; גם אם מדובר על ליבת התוכן המקצועית במישור שבו העסק פועל, מכירות ושיווק, שירות לקוחות ועוד. המשותף לכל המשימות הללו, הוא הידע המקצועי שנדרש מהעובדים שמכירים את העסק מבפנים. בנוסף לאלו, ישנן משימות לוגיסטיות המתבצעות לרוב מחוץ לכותלי העסק. 

שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים למשל, מהווים גורם תומך לעסקים קטנים וגדולים כאחד, שכן הם מאגדים את כל נושא הכספים, הדו"חות, המשכורות והמאזנים. מדובר באנשי מקצוע שלמדו והתמחו בהנהלת חשבונות, כך שבעלי העסקים יכולים להמשיך בעבודתם בידיעה שהפן הפיננסי בעסק נמצא בידיים המקצועיות והטובות ביותר. 

באילו מקרים שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים יהיו הכרחיים?

בין אם מדובר בעסקים קטנים או גדולים ובין אם מדובר בחברות בע"מ, שירותי חשבות ניתנים בשני מישורים בהתאם לסטטוס העסק:

רישום עוסק חדש

כאשר אדם מחליט לצאת לעצמאות, הצעד הראשון שלו יהיה לפתוח עוסק; זה יכול להיות עוסק פטור, או עוסק מורשה אם המחקר שביצע טרם ההחלטה העלה שזו החלטה כדאית. כך או כך, היקף הפעילות של העסק משתנה בהתאם למקצוע, תחום הפעילות, כוחו של השיווק ועוד. כל אלו, גם משפיעים באופן ישיר על הפן החשבונאי כאשר דרישות המס משתנות גם הן.

הסיבה לכך היא שכאשר נפתח עסק פטור, מורשה ואף חברה בע"מ במקרים אחדים, ישנה משמעות לאופן ההתנהלות מול רשויות המס; דרישות התשלום משתנות, מתווספים דו"חות שאותם חובה על העסק להגיש, ובאופן ישיר לכל אלו ישנה השפעה גם על הרווח הנקי של העסק ובעיקר אם אין ידע מקצועי להתנהלות נכונה בכל אחד מהמצבים.

לכן, עוד לפני שיוצאים לדרך באופן רשמי, מומלץ להיעזר בשירותי הנהלת חשבונות לעצמאים ולקבל ליווי מקצועי בתהליך פתיחת העוסק החדש, ואף טיפים וייעוץ לגבי ההתנהלות מול רשויות המס, הצעדים הראשונים שכדאי לבצע כעוסק חדש, וקבלת מענה לכל שאלה נוספת. 

שירותי חשבות והנהלת חשבונות לחברות ועסקים אחרים 

לאחר פתיחת העסק ישנם בעלי עסקים, שיעדיפו להמשיך לטפל בנושאים הפיננסיים בעצמם. עם זאת, ההמלצה היא להמשיך ולהיעזר בשירותי הנהלת חשבונות לעצמאים גם בשוטף, שכן מדובר בחלק בלתי נפרד מניהול העסק. בפועל, בעלי העסקים מגלים שהדבר גוזל מהם זמן ומשאבים, שהיו יכולים להקדיש לנושאים חשובים לא פחות – כמו שיווק, מכירות, פיתוח, שירות לקוחות ועוד. כך, שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים וגדולים כאחד, מאפשרים לבעלי העסקים להוריד מעצמם את עול העיסוק בהנהלת החשבונות, ולהתמקד במשימות אחרות. 

בסופו של דבר, ליווי מקצועי שניתן על ידי מנהלי חשבונות בעלי ותק וניסיון, כולל בקרה על הפן הפיננסי בעסק, הפקת דו"חות, התנהלות מול הרשויות, ואף סיוע בקבלת החלטות כלכליות. כך, עצמאיים שאינם מעוניינים או שאינם מצליחים להקדיש זמן מספק להנהלת החשבונות בעצמם, יוכלו להפקיד את הנושא בידיו של אדם שיקדיש לו את מלוא המשאבים.

שחר פרילינג רואה חשבון ועורך דין דואגים לכם להנהלת החשבונות,
כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד

מזה למעלה מ-20 שנה, משרד רואי החשבון של שחר פרילינג מלווה, מייעץ ומסייע לעסקים מכל התחומים. כל אחד מאנשי הצוות בעל ותק וניסיון שמבטיחים לבעלי העסקים שמגיעים אלינו, את השירות המקצועי והמדויק ביותר לצרכים העסקיים שלהם. המשרד מתמחה במתן שירותים מגוונים כגון:

 • הכנה ועריכה של דוחות חודשיים, רבעוניים ושנתיים
 • הכנה ובקרה על תזרים מזומנים
 • חיפוש מקורות מימון וניהול התקשורת מולם
 • סקירת תוצאות עסקיות לדירקטוריון החברה
 • ניהול קשרים מול הבנקים וגופי אשראי אחרים
 • הכנת תקציב ובקרה שוטפת 
 • הכנת תחזיות עתידיות בנושאים פיננסיים
 • פיקוח ובקרה על מחלקת הנהלת החשבונות בארגון
 • שירותי חשב שכר ברעננה והסביבה
 • בניית תהליכים (sox)
 • בדיקה ופיקוח על תהליכי הבקרה (sox)
 • ייעוץ והטמעת מערכות ותוכנות פיננסיות חכמות בארגון

ההצלחה העסקית נשענת על היבטים רבים בעסק ביניהם גם ההתנהלות הפיננסית. זה הזמן ליצור עימנו קשר ולקבוע פגישה, שבמהלכה נבין מהם הצרכים והדרישות שלכם, מהו סטטוס העסק וכיצד נוכל לסייע לכם, צרו קשר עוד היום בטלפון –  09-7437898 או 052-3892773

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773    

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן