עורך דין ורואה חשבון בכפר סבא

השירותים שמעניק עורך דין בכפר סבא זוכים לביקוש נרחב, הן מצד תושבי העיר שמספרם כבר עבר את ה-100,000, והן מצד העסקים הרבים שפועלים בה. גם רואי חשבון ומנהלי חשבונות הם אנשי מקצוע נחוצים בעיר שמתנהלת בה פעילות פיננסית מגוונת – ואם גם אתם זקוקים לשירותים משפטיים, חשבונאיים ופיננסיים, הדרך היעילה ביותר היא לפנות למשרד שמשלב את כל הנ"ל.

למה כדאי לרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת?

ניתן כמובן לפנות בנפרד אל רואה חשבון בכפר סבא, אל מנהל חשבונות בעיר הירוקה (זהו כינויו של הישוב שנוסד ב-1903) ואל עורך דין – אבל ישנן שתי סיבות טובות למה משרד שמציע את כל השירותים החיוניים לעסק הוא אופציה כדאית הרבה יותר.

ראשית, התחום החשבונאי מחייב במקרים רבים מתן תשומת לב גם לסוגיות משפטיות, ובאופן דומה מהלכים רבים שמבוססים על ייעוץ משפטי, למשל עריכת חוזים, משפיעים במידה ניכרת על הפן הפיננסי של פעילות העסק. בהתאם עורך דין בכפר סבא שעובד בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי מקצוע נוספים ובהם מנהלי חשבונות, רואה חשבון, יועצי מס וכלכלנים, מעניק לעסק שירות ברמה גבוהה במיוחד, ולמעשה מבטיח את מלוא האינטרסים שלו בכל מצב.

הסיבה השנייה היא יעילות מרבית וחיסכון בזמן (וגם בכסף). עסק שמקבל שירותי הנהלת חשבונות בכפר סבא במתכונת של מיקור חוץ נדרש מן הסתם לשלוח אליו חומרים רלוונטיים, ובמקביל ייתכן שיתעורר הצורך לשלוח את אותם חומרים גם אל רואה החשבון ו/או עורך הדין. כשכל אנשי המקצוע נמצאים תחת אותה קורת גג, האינטראקציות איתם פשוטות וקלות יותר. יתרון זה מתעצם במקרים שבהם בעל העסק מעוניין לפגוש את אחד מאותם נותני שירות חשובים.

הצמיחה המואצת בכפר סבא והצורך באנשי מקצוע מהאזור

כפר סבא מתפתחת בקצב מהיר בעשורים האחרונים. כיום יש בעיר הירוקה שבלב השרון שני אזורים שמוקדשים לתעשייה – אזור ותיק עם מפעלים של טבע ושל סימנס וכן המרכז העסקי של חברת הלוויין יס, ואזור חדש יותר שנקרא עתיר ידע, וכשמו כן הוא, מיועד לחברות הייטק. עוד תמצאו ברחבי כפר סבא מספר קניונים בולטים ובפרט כפר סבא הירוקה, אושילנד, G וקניון ערים. ברחוב הראשי של העיר, רחוב וייצמן, ישנם גם כן מרכזי מסחר.

באופן טבעי כל העסקים הרבים שפועלים בשטח השיפוט של העיר זקוקים הן לשירותי ניהול חשבונות, הן לשירותיו של רואה חשבון והן לייעוץ וליווי משפטי. בדרך כלל יועדף עורך דין בכפר סבא או בסביבתה, שכן לקרבה הגאוגרפית בין איש מקצוע זה ללקוחות יש ערך רב – בחירה שכזו מבטיחה קבלת שירות מעו"ד שהוא לא "רק" בעל בקיאות רבה בכל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות וניסיון עשיר, אלא גם כזה שמכיר היטב את האזור ואת הדגשים הייחודיים לו. כמו כן קל יותר להגיע אל מנהל חשבונות או רואה חשבון בכפר סבא או בקרבתה, ומאחר שגם בעידן הדיגיטלי עדיין ישנן גם אינטראקציות מקצועיות שמחייבות מפגש פנים אל פנים, זהו יתרון בלתי מבוטל.

משרד שחר פרילינג - שם דבר באזור השרון

משרד שחר פרילינג צבר מוניטין מרשימים בשנים הרבות שבהן הוא פועל באזור השרון. בפרט מעריכים הלקוחות שלנו את הזמינות הגבוהה, את המענה המקצועי והמהיר לכל צורך שהוא – בין אם מדובר על הנהלת חשבונות בכפר סבא, סוגיה בתחום המיסוי, ייעוץ משפטי או כל דבר אחר – ואת היכולת של כל אנשי הצוות במשרד לצאת מחוץ לקופסה ולפרוץ דרכים חדשות, מבלי לחשוף את הלקוחות לסיכונים מיותרים.

במשרד שחר פרילינג תמצאו עורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס, מנהלי חשבונות, חשבי שכר, כלכלנים ואנשי מקצוע נוספים, כולם בעלי ניסיון רב ויכולות מקצועיות גבוהות, ולא פחות חשוב, מחויבות מוחלטת להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר שיש.

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773    

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן