שירותי ראיית חשבון

אם אתם זקוקים לשירותי ראיית חשבון ברמה הגבוהה ביותר, במקצועיות בלתי מתפשרת וירידה גם לפרטים הכי קטנים, ליווי מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, צרו עימנו קשר לתיאום פגישה ולצעד הראשון להצלחה עסקית בטוחה בטלפון   09-7437898 או 052-3892773 או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

פתיחת עסק בישראל היא צעד משמעותי עבר כל אדם, שמחליט להפוך לאחראי הבלעדי להצלחתו. זמן לא רב לאחר פתיחת העסק, מגלים בעלי עסקים מכל התחומים כי ניהול עסק משמעותו לא רק שירות לקוחות מעולה ופיתוח מוצרים, אלא השקעה גם בלמידת המישור הכלכלי שהוא חלק בלתי נפרד מהעסק. מכיוון שלא לכל בעלי העסקים יש זמן או משאבים לעסוק בראיית חשבון באופן שוטף, או לעשות זאת באופן מדויק ומקצועי, נדרשים להם שירותי ראיית חשבון מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. שירותים אלו ניתנים על ידי אנשי מקצוע שלמדו והתמחו בראיית חשבון, המבטיחים דיוק וקפדנות לאורך כל הדרך, ליצירת תשתית פיננסית יציבה לצמיחה עסקית לטווח הארוך. 

 שירותי ראיית חשבון הם בעלי חשיבות עליונה לכל עסק

כל עסק ללא יוצא מהכלל – עוסק זעיר (פטור), מורשה ואף חברות בע"מ, זקוק לליווי צמוד של רואה חשבון. זהו אדם העוסק אך ורק בניהול חשבונות, דבר שמאפשר לבעלים לעסוק בנושאים אחרים הקשורים לצמיחה ופיתוח, שירות לקוחות, מכירות ושיווק. כל אלו, בידיעה שהמספרים, התזרימים, הדו"חות והמאזנים נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר. 

את הידע המקצועי, הוותק והניסיון, רותם רואה החשבון למען עסקים שהבינו כי שירותי ראיית חשבון הם חובה ולא רק המלצה. בעזרת שירותים אלו, יכול בעל העסק לקבל תמונה ברורה יותר של המצב הכלכלי בעסק, לנהל את נושא הדו"חות והשכר, לקבל החלטות פיננסיות מדויקות יותר ואף לקבל ייצוג הולם מול הרשויות. 

חשוב לציין כי אך ורק אדם שעבר הסמכה מטעם מועצת רואי החשבון הכפופה למשרד המשפטים, ייחשב כרואה חשבון מן השורה. תפקיד המועצה הוא להעניק את רישיון המקצוע לרואה החשבון, לאחר שצלח את מבחני ההסמכה, עבר תואר במוסד מוכר ואף התמחות במקצוע. 

משרד שחר פרילינג רואה חשבון ועורך דין באזור השרון

משרד שחר פרילינג רואה חשבון ועורך דין, רואה את הקשר הרציף והבלתי אמצעי עם הלקוחות והעסקים אותם מנהלים וכן את הידע וניתוח הסביבה העסקית, כחלק בלתי נפרד מתהליך ביקורת ועריכת הדוחות הכספיים של החברות.

המשרד מתמחה בליווי ועריכת דו"חות כספיים לחברות ציבוריות, פרטיות ומלכ"רים, בהתאם לכללי התקינה החשבונאית הבינלאומית והאמריקאית. בנוסף, המשרד מבצע בדיקת נאותות חשבונאית – Due Diligence לחברות בארץ וכן ברחבי העולם, לצד ייעוץ וליווי ללקוחות בנושאים שונים ומגוונים. 

המשרד שם דגש על קשר שוטף עם כל לקוח ועסק המנוהל על ידו, תוך הקפדה על ירידה לפרטים, ביצוע ניתוח של העסק והסביבה שבה הוא מתנהל, כחלק אינטגרלי מתהליך הביקורת ועריכת הדו"חות. מעטפת השירותים הללו, מאפשרת לאנשי המקצוע לעקוב באופן אפקטיבי יותר אחר ההתנהלות הפיננסית של העסק, ולפעול בזמן אמת לייעול התהליכים העסקיים השונים המושפעים ממנה. 

אנו מציעים שירותי ראיית חשבון בהוד השרון והסביבה לחברות פרטיות, ציבוריות ומלכ"רים וכוללים:

  • ביצוע ביקורת חשבונות המתבצעת על פי הוראות גילוי הדעת של לשכת רואי החשבון בישראל, בהתאם לחוק ניירות הערך וחוק החברות, תוך שימת דגש על הדרישות השונות של רשויות השלטון והמיסים בישראל.
  • עריכת דו"חות כספיים בהתאם לכללי התקינה החשבונאית האמריקאית (U.S.GAAP) ולתקינה הבינלאומית (IFRS). 
  • ייעוץ, טיפול וליווי עצמאיים וחברות ברחבי העולם, בהתאם לדרישות החוק המקומיות ובסיוע רואה חשבון מקומי במדינת היעד. 
  • עריכת בדיקות נאותות חשבונאיות (Due Diligence) לחברות בישראל ובעולם. זהו תהליך שבה נבדקת פעילות מסוימת או חברה, לצורך בחינת כדאיות ההשקעה בה. מטרת הבדיקה תהיה בדרך כלל להקטין סיכונים בביצוע מהלך עסקי (כגון רכישה או הנפקה ציבורית), על ידי בירור נכסי החברה, פעילותה ומצבה הכללי. הבדיקה כוללת בחינה משפטית וחשבונאית, ניתוח תחזיות, זיהוי סיכונים והזדמנות.
  • ייעוץ, ליווי ומתן חוות דעת מקצועיות ללקוחות בנושאים מגוונים. 

 

 

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן