יזמות עסקית

אנחנו חיים בעידן שבו פתוחות בפני אנשי עסקים ויזמים בנשמתם אפשרויות רבות מאוד, במגוון רחב של תחומים. על-מנת לממש הזדמנויות שונות ולהפוך רעיונות למציאות (וזוהי בעצם המהות של יזמות עסקית), נדרשת תשומת לב לפרטים רבים ולשלל סוגיות מהותיות – ועל כן, בכדי להימנע מטעויות שעלולות לעלות לכל יזם ביוקר ולהוציא לפועל את היוזמה בדרך היעילה והטובה ביותר, חשוב להיעזר באנשי מקצוע רלוונטיים. בפרט מומלץ בעת הקמת עסק חדש ובזמן הרחבה משמעותית של עסק קיים לקבל ליווי צמוד מצד רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס, כלכלנים ויועצים עסקיים מנוסים.

מהם השירותים החיוניים ביותר למימוש יוזמות עסקיות?

כאמור בעת מימושה של יוזמה עסקית כזו או אחרת חובה לקחת בחשבון היבטים רבים, הן בפן העסקי, הן בפן המשפטי והן בפן הפיננסי. בהתאם ישנם מספר שירותים חיוניים במיוחד עבור כל יזם שמבקש לממש הזדמנות:

הכנת תוכנית עסקית

יזמות עסקית מחייבת תכנון קפדני, כלומר כתיבת תוכנית עסקית. התוכנית העסקית היא מעין מפת דרכים או מדריך הפעלה מפורט לגבי כל האספקטים השונים בהתנהלות העסק – מבחינת התפעול השוטף, השיווק, כוח האדם, התמחור, הטכנולוגיות, האסטרטגיה ועוד ועוד. בהתאם זהו נדבך מרכזי בשירות הניתן ליזמים עסקיים שמבקשים לצאת לדרך באופן מושכל.

תכנון ההיבטים המשפטיים, המיסויים והביטוחיים להקמת עסק

במסגרת הקמת עסק נדרשת תשומת לב להיבטים משפטיים רבים. בפרט מסייע עורך דין מומחה בתחום המסחרי בגיבוש חוזים מול גורמים שונים כך שכל האינטרסים העסקיים החיוניים יעוגנו בהסכמים חתומים והיזמים יוכלו לדעת בוודאות שהם מוגנים היטב (חוזה לשכירת המקום שבו יפעל העסק, חוזים מול ספקים, מול רשת כשמדובר על עסק בתנאי זיכיון, חוזים בין השותפים ועוד). הפלטפורמה שבאמצעותה תמומש היוזמה העסקית מהווה אף היא סוגיה חשובה ובפרט עולה השאלה האם כדאי לפתוח חברה בע"מ (שאלה התשובה לה מחייבת בקיאות הן לגבי החוק והן בתחום המיסוי). כמו כן כולל השירות התנהלות מול רשויות המס ופתיחת תיקים בהתאם לדרישות, ועוד מרכיב הוא ביטוח העסק בכל הפוליסות הרלוונטיות עבורו.

סיוע בתכנון פיננסי

פתיחת עסק חדש מצריכה השקעה כספית בלתי מבוטלת, כשבנוסף חובה לוודא שהקופה לא מתרוקנת כבר בשלב ההקמה ושיש מספיק משאבים גם לתפעול השוטף בתחילת הדרך (כשההכנסות עלולות להיות עדיין נמוכות יחסית). בהתאם אחד השירותים הוא בדיקת ההון הקיים והבטחת ניצולו בדרך המיטבית, ובמידת הצורך גם סיוע באיתור פתרונות המימון המשתלמים ביותר.

ליווי מקצועי

בנוסף לכל הנ"ל מוענק ליזמים בכל התחומים ליווי מקצועי בכל החלטה שעליהם לקבל ובכל פעולה שיש לבצע – הן בשלב התכנון והן בשלב ההוצאה לפועל.

למה גם לכם כדאי לבחור בנו לליווי התרחבות עסקית?

במציאות עסקית מורכבת שבה כל יזם זקוק גם לייעוץ משפטי, גם לשירותים שונים שרק רואה חשבון יודע לספק, גם לליווי כלכלי, גם לייעוץ מס וגם לידע הייחודי של בוגרי מנהל עסקים, משרד שחר פרילינג נהנה מיתרון משמעותי – אצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים הנ"ל במקום אחד.

הליווי הכולל שאנחנו מעניקים לכל יוזמה עסקית חוסך לכם זמן יקר – אין צורך להתרוצץ בין עורך הדין לרואה החשבון וממנו אל יועץ המס – ובנוסף תוכלו לדעת בוודאות שכל החלטה שתתקבל במסגרת הקמת העסק מבוססת על כל השיקולים הרלוונטיים (פיננסיים, משפטיים ועוד). עוד סיבה טובה לפנות אלינו לטובת מימוש אופטימלית של יזמות עסקית היא המחויבות המלאה של כל אנשי הצוות של שחר פרילינג לכל לקוח ולקוח. בנוסף אנחנו מבינים היטב את הלהט שטמון בכל יוזמה חדשה, ונעזרים בכל הידע, הניסיון והיצירתיות שלנו כדי לעזור לכם להוציא אותה לפועל – ללא סיכונים מיותרים ובדרך שתבטיח לכם בסיס איתן להצלחה ארוכת טווח.ה

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773    

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן