עורך דין והנהלת חשבונות ברעננה

רעננה, שהוקמה לפני כ-100 שנים כמושבה חקלאית, הפכה עם השנים לאחת הערים המרכזיות בשרון וכיום פועלים בה עסקים רבים שכוללים הן חברות ענק דוגמת HP או מיקרוסופט ישראל והן עסקים מקומיים צנועים. כל עסק זקוק לשירותים שונים ובפרט בתחום הכספי ובתחום המשפטי. אופציה אחת היא לחפש בנפרד עורך דין, רואי חשבון ברעננה וחברה להנהלת חשבונות – ואפשרות שנייה, בעלת יתרונות משמעותיים, היא לקבל את כל השירותים הנ"ל תחת קורת גג אחת.

למה כדאי לפנות למשרד שמשלב את התחומים?

כיאה לעיר גדולה ומשגשגת, ישנם לא מעט רואי חשבון ברעננה. כמו כן פועלים בעיר עורכי דין רבים וגם מנהלי חשבונות מכל הסוגים. בהתאם יש לכל עסק אפשרויות בחירה נרחבות בכל הנוגע למציאת אנשי המקצוע שבידיהם יופקדו משימות כגון ניהול הספרים של העסק, מתן חוות דעת משפטית, עריכת חוזים, הגשת דוחות לרשויות המס ועוד.

כשכל השירותים החיוניים הנ"ל מרוכזים תחת קורת גג אחת, בעל העסק לא צריך להתרוצץ ברחבי העיר או לשלוח נציגים או חומר רלוונטי אל משרד הנהלת חשבונות ברעננה ובמקביל גם לעורך הדין. בנוסף, אין צורך להשקיע זמן ואנרגיות בתיאומים עם אנשי המקצוע השונים – וכך כל המשאבים ממוקדים בפעילות של העסק עצמו.

יתרון שני של פנייה אל משרד שמציע גם שירותים משפטיים וגם שירותים חשבונאיים הוא החיסכון הכספי, ויתרון שלישי, חשוב במיוחד, הוא הסינרגיה: במקרים רבים התחומים הנ"ל ארוגים האחד בתוך השני וכדי לקבל את ההחלטות המיטביות נדרשת קבלת חוות דעת מכל אנשי המקצוע. כך למשל חוזה שעריכתו מופקדת בידי עורך דין ברעננה עשוי להשפיע על האינטראקציה מול רשויות המס, נושא שנמצא באחריותו של רואה החשבון. כשכל השירותים ניתנים על-ידי אותו גוף ובאותו מקום, ההתנהלות יעילה במיוחד ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתתקבלנה ההחלטות הנכונות ביותר עבור העסק, בכל ההיבטים הרלוונטיים.

שירות שקרוב אליכם

אמנם בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים החשיבות של המיקום הפיזי מצטמצמת, ומן הסתם משרד רואי חשבון ברעננה יכול לספק שירות גם לעסקים בחיפה – אבל גם כך מומלץ להעדיף אנשי מקצוע שנמצאים בטווח נסיעה קצרה מהעסק שלכם.

בפרט כך הדבר כשמחפשים עורך דין, רואה חשבון או משרד הנהלת חשבונות. ראשית, במקרים רבים נדרשת העברת מסמכים פיזית ואם העסק שלכם שוכן למשל בקריית אתגרים, אין טעם לשלם בכל פעם על שירות שליחויות שיוביל את הניירת הרלוונטית למקום מרוחק. בנוסף טיב היחסים עם עורך הדין ורואה החשבון הוא כזה שמחייב גם פגישות אישיות, ובמצבים עסקיים מסוימים בתדירות גבוהה למדי, כך שכדי לחסוך זמן, משאב יקר ערך במיוחד בימינו, מומלץ להעדיף אנשי מקצוע מהאזור שלכם.

עוד סיבה טובה לבחור עורך דין ברעננה היא ההיכרות שלו עם גורמים שונים שמשפיעים באופן ישיר ויומיומי על העסק שלכם – למשל מינהלת עסקים רעננה שפועלת במסגרת העירייה כדי לספק מענה לכל הצרכים של העסקים ברחבי העיר (שכוללת את אזור המסחר והתעשייה קריית אתגרים בצפון, את מתחם ההיי-טק והתקשורת שליד צומת רעננה, את קניון רננים המשופע בחנויות מכל הסוגים ועוד שלל בתי עסק שפזורים ברחבי העיר).

ההיכרות העמוקה של משרד שחר פרילינג עם רעננה והשרון

כשמחפשים שילוב של הנהלת חשבונות ברעננה, שירותים משפטיים ושירותי ראיית חשבון, הכתובת היא אחת: משרד שחר פרילינג.

במשרד תמצאו צוות מובחר שכולל עורכי דין, רואי חשבון, מנהלי חשבונות, חשבים, יועצי מס וכלכלנים בעלי ניסיון רב ויכולות גבוהות כל אחד בתחומו. ההיכרות ארוכת השנים של אנשי המשרד עם רעננה היא בונוס יקר ערך, שמשלים את השירות המסור, המהיר ובעיקר המקצועי להפליא.

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773    

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן