יעוץ לענף המלונאות והאירוח

אנו מאמינים בענף התיירות בישראל ובפוטנציאל הכלכלי הגלום בו. התיירות בישראל מציעה מוצר ייחודי שאף מדינה בעולם איננה מסוגלת להתחרות בו. עד כה, ישראל נמנעה מפיתוח מואץ של ענף זה. לאחרונה, לאחר שהממשלה הבינה את היתרונות שבפיתוח התיירות והציבה יעד שאפתני לתיירות הנכנסת, הוקצו כספים לעידוד הקמת מלונות חדשים והרחבת מלונות קיימים.

המשרד מספק מספר שירותים למנהלים ויזמים בענף המלונות והאירוח שרוצים לנצל את חלון ההזדמנויות שנפתח. רו"ח ועו"ד פרילינג מעמיד לרשות מנהלי מלונות ויזמים בענף את הניסיון שצבר כחשב שכיר במספר מלונות בארץ וכרואה חשבון עצמאי הפעיל בענף. השירותים שאנו מספקים:

ליווי פיננסי של פרויקטים בענף המלונאות והאירוח

ייעוץ וליווי פיננסי ליזמים המתכננים הקמת מלון חדש, הרחבת או שיפוץ של מלון קיים. תכנון תקציב הפרויקט, יצירת קשר עם הרשויות הממשלתיות והשגת מימון – מהשלבים המוקדמים של התכנון ועד לסיומו.

ייעוץ פיננסי, חשבות וביקורת למלונות ומתקני אירוח

ייעוץ עסקי ופיננסי למלונות, מלוניות, כפרי נופש וצימרים. ניהול הצד הפיננסי של העסק, בקרה ושליטה על ההוצאות, ייעול תהליכי עבודה וביצוע, ייצוג מול רשויות המס ושירותי חשבות וביקורת לעסקים בענף.

החל מדצמבר 2009 מפרסם המשרד ניוזלטר חודשי בנושא ענף המלונאות בישראל. הניוזלטר כולל את החדשות האחרונות בענף, לצד מאמרים העוסקים בניהול התקציב של עסקים בענף המלונאות והאירוח. הניוזלטר מופץ חינם בין הגורמים המרכזיים בענף בישראל.

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773    

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן