שירותי הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות הוא שירות חיוני עבור כל עסק וכל חברה. מהות השירות היא תיעוד הפעולות הפיננסיות השונות שמבוצעות במסגרת הפעילות, הן על-מנת לעמוד בדרישות החוק והן על-מנת לאפשר למקבלי ההחלטות גישה מהירה ונוחה לכל המידע הנחוץ להם.

בעידן המידע שבו אנחנו חיים, ובמציאות שבה התקינה החשבונאית, גם בעולם וגם בישראל, משתנה כל העת ובאופן משמעותי, מתעצמת חשיבותו של השירות הנ"ל. בהתאם חשוב לבחור בקפידה ובאופן מושכל משרד הנהלת חשבונות עתיר ניסיון ובעל יכולות מקצועיות שאין עליהן עוררין.

שירותי הנהלת חשבונות שמסופקים:

הנהלת חשבונות לעצמאים ושירותי הנהלת חשבונות לחברות:

  • ניהול ספרים – על-פי החוק, כל בעל עסק מחויב בניהול ספרים בהתאם לתקנות העדכניות, ובאופן מדויק לחלוטין. כל חריגה עלולה להוביל לסנקציות שונות מצד רשויות המס, ועל כן המרכיב הבסיסי של הנהלת החשבונות הוא ניהול הספרים כחוק.
  • ייעוץ שוטף – להחלטות רבות, הן בתאגידי ענק והן בגופים עסקיים קטנים יותר, ישנן השלכות משמעותיות מאוד על הסכומים שישולמו לרשויות המס, על תזרים המזומנים, על עלות ההון ועוד. ייעוץ שוטף מסייע בקבלת ההחלטות המיטביות בכל נקודת זמן ומקטין את הסיכון לטעויות שיעלו לכם ביוקר.
  • ייצוג מול רשויות המס – על-מנת שהאינטראקציות השונות עם רשויות המס (מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי) יתנהלו ללא תקלות מיותרות, כדאי להיעזר בניסיון ובבקיאות של מנהל חשבונות מיומן.
  • הכנת משכורות וייעוץ בתחום השכר – במקרים רבים התשלומים לעובדים, כולל כל התוספות הקבועות בחוק, מהוות מרכיב נכבד בהוצאות העסק או החברה. ייעוץ בתחום זה מסייע בהבטחת מלוא זכויות העובדים ובה בעת הימנעות מהוצאות שאינן הכרחיות. כמו כן עשוי הייעוץ להוביל למיצוי הטבות המס האפשריות. הכנת משכורות הינה עוד רכיב בסיסי בשירות, שכן החוק מחייב הפקת תלוש משכורת מפורט לכל עובד ועובדת וכמובן תשלום כל הסכומים המגיעים להם (כולל בעבור זכויות סוציאליות), ובזמן.
  • הפקת דוחות ביניים – הבסיס לקבלת החלטות הוא תמיד מידע עדכני, מקיף וברור, ובהתאם שירות הנהלת החשבונות כולל גם הפקה של דוחות על-פי הדרישות והצרכים הספציפיים של כל לקוח.
  • ניתוחים נוספים – במידת הצורך, מבוצעים במסגרת הנהלת החשבונות ניתוחים נוספים ומעמיקים, על בסיס הנתונים הקיימים ובהתאם לדרישות הלקוח.

כל השירותים הנ"ל רלוונטיים הן לחברות והן לעצמאים, ועשויים לחסוך סכומי כסף משמעותיים וכן למנוע הסתבכויות מיותרות עם רשויות המס.

למה לא כדאי להתפשר על איכות משרד הנהלת החשבונות?

שירותי הנהלת חשבונות נתפשת לעתים כשירות בסיסי ואולי אפילו אפרורי משהו, אבל בפועל מדובר על מפתח הכרחי בהתנהלות תקינה של כל עסק. ניהול חשבונות באופן מקצועי מבטיח לקברניטי חברות גדולות ולבעלי עסקים קטנים ראש שקט באמת, ומגדיל במידה ניכרת את הסיכוי להצלחה ארוכת טווח.

בהתאם מומלץ בחום לא להתפשר על איכות השירות ולבחור אך ורק משרד הנהלת חשבונות ותיק שהצטבר בו ניסיון רחב היקף. ניסיון הוא איכות יקרת ערך במיוחד בתחום זה – מנהלי חשבונות שכבר ייצגו לקוחות רבים מול רשויות המס יעשו זאת בהצלחה גם עבורכם, ובאופן דומה מי שהפיקו שלל דוחות רלוונטיים באופן המקצועי ביותר וללא רבב, מן הסתם יספקו גם לכם מענה מושלם לכל צורך דומה.

משרד שחר פרילינג צבר ניסיון מגוון לאורך שנות הפעילות הרבות, ובעיקר לקוחות שנותנים בנו אמון מוחלט. מנהלי החשבונות שלנו, כמו גם שאר אנשי המשרד (רואי חשבון, יועצי מס, עורכי דין, חשבי שכר ועוד), מקפידים על תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט בכל דוח ודוח, מביאים לידי ביטוי את מלוא כישוריהם עבור כל לקוח ויעניקו גם לכם שירות לא פחות ממצוין.

נשמח לתת מענה לכל שאלה ולשוחח עמכם בנושא: 09-7437898 או 052-3892773

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן