הנהלת חשבונות ועורך דין בהוד השרון

הוד השרון – שהורכבה במקור מאיחוד של 4 מושבות – הפכה במאה ה-21 לעיר מרכזית בשרון. בהתאם התרחב מאוד הביקוש לשירותיהם של אנשי מקצוע שונים בישוב, ובפרט בתחומי החשבונאות והמשפטים שמהווים את הבסיס לפעילות פיננסית ועסקית בימינו. רוב רובם של העסקים זקוקים גם לרואה חשבון וגם לעורך דין, ואם יש משרד שכולל את שניהם, כדאי לנצל את הסינרגיה ביניהם.

היתרונות של משרד שמשלב ראיית חשבון ועריכת דין

רואה חשבון בהוד השרון הוא איש מקצוע שעבר הכשרה מקיפה, כולל לימודים אקדמיים ובחינות הסמכה קשות מטעם מועצת רואי החשבון. בין הנושאים שבאחריותו: מיסוי (כולל ייעוץ מס כדי שהעסק לא ישלם סכומים גבוהים מדי שלא לצורך), הנהלת החשבונות של העסק (כולל ביקורת חשבונאית), ניהול ההון בעסק (כולל המלצות למיצוי משאב יקר ערך זה ובמקרים שבהם נדרשים פתרונות מימון), ועוד.

עו"ד בהוד השרון מטפל במגוון רחב מאוד של סוגיות שיש בהן גם היבט משפטי. עסקים נעזרים בשירותיו של עורך דין מסחרי על-מנת לוודא שהם מתנהלים בהתאם לכל החוקים הרלוונטיים, ובכדי לקבל חוות דעת משפטיות לקראת ביצוע עסקאות שונות. כמו כן עורך הדין לוקח חלק באינטראקציות מול רשויות מס ומוסדות נוספים, מייצג את העסק במשאים ומתנים, עורך חוזים שונים (מול עובדים, ספקים, לקוחות ועוד), מבצע בדיקות נאותות יסודיות במסגרת תהליכי רכישות ומיזוגים, מייעץ בנושאים של הקמת חברות, פירוק מרצון, תביעות חוב ועוד.

בחלק גדול מהמקרים בהחלטותיו של רואה החשבון משולבים שיקולים שמחייבים בקיאות משפטית, ומהצד השני פעולות רבות של עורך דין בהוד השרון משפיעות על התנהלות העסק בהיבט הפיננסי. שיתוף פעולה הדוק בין עורך דין לבין רואה חשבון מבטיח שכל החלטה שמתקבלת בעסק, וכל צעד שהוא מבצע, הם המיטביים עבורו מכל אספקט שהוא.

סיבה נוספת להעדיף משרד שמספק גם שירותים משפטיים וגם שירותי ראיית חשבון הוא היעילות – כששני אנשי המקצוע המרכזיים שאתם זקוקים להם נמצאים בדיוק באותו מקום, ההתנהלות מולם נוחה, פשוטה וגם זולה יותר.

למה כדאי להעדיף אנשי מקצוע מקומיים?

חלק בלתי מבוטל מעבודתו של רואה חשבון, ועוד יותר מכך של עורך דין בהוד השרון, הוא התנהלות מול מוסדות מקומיים ואזוריים. הוד השרון נמצאת בלב אזור השרון, מוקפת ברעננה, כפר סבא, רמת השרון ופתח תקווה, ובהתאם ייתכנו אינטראקציות עם מגוון רחב של גופים ממשלתיים ואחרים, ולאיש מקצוע שחי את אזור השרון ומכיר היטב את הנפשות הפועלות יש יתרון משמעותי על פני עורכי דין או רואי חשבון מאזורים אחרים בארץ.

עוד כדאי לקחת בחשבון שגם בעידן הדיגיטלי ישנן סיטואציות שמחייבות מפגשים פנים אל פנים – ולמי שהעסק שלו נמצא בהוד השרון או בסביבתה, קל יותר לעבוד מול רואה חשבון בהוד השרון מאשר מול איש מקצוע שנמצא במרחק רב.

שחר פרילינג - המשרד שצמח עם הוד השרון

משרד שחר פרילינג נוסד בשנת 2001, ועד מהרה הפך לשם דבר בהוד השרון ובאזור השרון כולו. המשרד כולל עורכי דין מנוסים ורואי חשבון מיומנים, ולצידם צוות נרחב של אנשי מקצוע בתחומי החשבונאות והכלכלה: חשבים, בודקי שכר, מנהלי חשבונות, כלכלנים ועוד. בהתאם אנחנו יכולים לספק מגוון שירותים חיוניים ובהם ניהול כספים, ייעוץ מס, שירותי עריכת דין, ביקורת פנים, חשבות שכר, הנהלת חשבונות ועוד – והכל ברמת מקצועיות גבוהה ורמת מחויבות לכל לקוח גבוהה לא פחות.

כל השירותים ניתנים על-ידנו מתוך הבנה מעמיקה של עולם העסקים, על כל המורכבות שלו, ועל סמך ידע רחב היקף ועדכני בכל תחומי הפעילות. מאפיין מובהק נוסף של משרד שחר פרילינג הוא היצירתיות והיכולת לספק ייעוץ עם ערך מוסף ולא טכני בלבד. הניסיון הרב שהצטבר במשרד, וההיכרות עם אזור השרון ועם שלל תחומי פעילות עסקית, תורמים אף הם לשביעות הרצון של לקוחותינו הרבים.

נשמח לתאם פגישה בנושא במידת הצורך בטלפון:  09-7437898 או 052-3892773    

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו

דילוג לתוכן