ייעוץ והדרכה
שירותים
פרופיל
מאמרים
מידע מקצועי
ניוזלטר
מעוניין לפתוח עסק בענף ההסעדה? פנה אלינו ליעוץ   ניוזלטר ענף המלונאות בישראל - גיליון מס' 33 נוהל "גילוי מרצון" חדש ועדכני      העלאת סכומי שכר מינימום - הוראת שעה התשע"ה-2015    פיצוי עוגמת נפש במלון - מאמר חדש מאת עו"ד שחר פרילינג    מסמך היערכות לסוף שנת המס 2015    ניוזלטר ענף המלונאות - אפריל 2016    שינויים בהפקדות פנסיוניות, צבירת ימי חופשה ועדכון שכר מינימום   נוהל גילוי מרצון הוארך עד 31/12/2016      מתי חברה זרה תיחשב ישראלית לצרכי מס? כתבה חדשה של עו"ד-רו"ח פרילינג באתר כלכליסט     מסמך היערכות לסוף שנת המס 2020
 
עמוד ראשי ◄ שירותים ◄ תזרים מזומנים
   

 

תזרים מזומניםניהול ממוחשב של תזרים מזומנים

 

 

משרד רואי חשבון שחר פרילינג עוזר לך לנהל את תזרים המזומנים בצורה מקצועית, כך שכאב הראש הכרוך בניהול הפיננסי של העסק לא יטריד אותך.

לצורך ניהול תזרים מזומנים עבור עסקים קטנים ובינוניים אנו משתמשים בתוכנת "תזרים מזומנים" של חברת אמיר. תוכנה זו היא בין התוכנות הנפוצות במשק לניהול תזרים מזומנים ונמצאת בשימוש בקרב אלפי בתי עסק בישראל.

 

השימוש בתוכנה המתקדמת מאפשר לנו לשלוט בכל מאפייני התקציב של העסק שלך, לנתח את הנתונים הפיננסיים ולהציגם בצורה גרפית ברורה. באמצעות התוכנה ניתן לשלוט בהוצאות ובהכנסות ולתכנן את פעילות העסק בהתאם לנתונים שיתקבלו. תוכל לקבל דוח תזרים מזומנים מפורט המסכם את הפעילות הפיננסית של העסק בפרק זמן מסוים, ודוחות הנותנים את צפי מצב החשבון בעתיד בתאריך נתון.
אם ברצונך לעבור לניהול מקצועי של תזרים מזומנים שלך באמצעות תוכנת "תזרים מזומנים", פנה לצבי קורצ'יק לרכישה או לקבלת ייעוץ בנושא. טלפון במשרד:  09-7437898. ניתן למלא טופס יצירת קשר ונחזור אליך בהקדם.

מסכים לדוגמה:
                

 

 

 

משרד רואי חשבון שחר פרילינג, ניהול תזרים המזומנים בצורה מקצועית, כך שכאב הראש הכרוך בניהול הפיננסי של העסק לא יטריד אותך.


צרו איתנו קשר ונשמח לשוחח עמכם: 09-7437898 או 052-3892773


שחר פרילינג רו"ח-עו"ד
 

 


Shachar friling - You can expect great things from us because we require it from ourselvesPowered by Shopsystem CMS