ייעוץ והדרכה
שירותים
פרופיל
מאמרים
מידע מקצועי
ניוזלטר
מעוניין לפתוח עסק בענף ההסעדה? פנה אלינו ליעוץ   ניוזלטר ענף המלונאות בישראל - גיליון מס' 33 נוהל "גילוי מרצון" חדש ועדכני      העלאת סכומי שכר מינימום - הוראת שעה התשע"ה-2015    פיצוי עוגמת נפש במלון - מאמר חדש מאת עו"ד שחר פרילינג    מסמך היערכות לסוף שנת המס 2015    ניוזלטר ענף המלונאות - אפריל 2016    שינויים בהפקדות פנסיוניות, צבירת ימי חופשה ועדכון שכר מינימום   נוהל גילוי מרצון הוארך עד 31/12/2016      מתי חברה זרה תיחשב ישראלית לצרכי מס? כתבה חדשה של עו"ד-רו"ח פרילינג באתר כלכליסט     מסמך היערכות לסוף שנת המס 2020
 
עמוד ראשי ◄ מאמרים ◄ מהו מנהל כספים?
   

מנהל כספים ברעננה, כפר סבא והוד השרון


כסף הוא משאב משמעותי במיוחד עבור כל עסק וכל ארגון, בכל שלבי הפעילות. בהתאם מנהל כספים הוא איש מפתח ובחירתו מחייבת תשומת לב ואחריות.

מהו מנהל כספים וכיצד הוא תורם לעסק?

מנהל כספים בהוד השרון, כפר סבא, רעננה או כל מקום אחר הוא זה שאחראי לכך שההתנהלות הפיננסית של העסק תהיה אופטימלית. במסגרת תפקידו בוחן מנהל הכספים דרכים שונות להתייעל ולצמצם את ההוצאות, מבלי לפגוע כמובן בתפקוד העסק ובאיכות המוצרים/שירותים שהוא מספק, מבטיח שתזרים המזומנים יאפשר בכל נקודת זמן נתונה את ביצוע כל הפעולות הנדרשות, ומפיק מקסימום ערך מההון הקיים.

מרכיב נוסף בעבודתם של מנהלי כספים הוא סיוע בגיבוש התקציב, כלומר הקצאה יעילה במיוחד של ההון, וכן בקרה תקציבית - כל הפעולות שמטרתן לוודא כי אין חריגה מהתקציב הקיים. מנהל כספים נמצא בקשר ישיר עם בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים, ומתנהל מול מנהלי חשבונות (שתפקידם הוא תיעוד הפעילות החשבונאית והפיננסית של העסק או הארגון) וחשבי השכר (שמופקדים על תחום המשכורות).

היתרונות בהעסקת מנהל כספים חיצוני

בחלק מהעסקים והארגונים ישנה מחלקת כספים פנימית ובראשה מנהל. יחד עם זאת לא כל עסק שזקוק לשירותיו של מנהל כספים בכפר סבא, הוד השרון או רעננה מחויב להעסיק איש מקצוע כזה במשרה מלאה - האופציה של מיקור חוץ (אאוטסורסינג), שהפכה בשנים האחרונות לרלוונטית מאוד במגוון תחומים, מתאפיינת ביתרונות משמעותיים במיוחד כשעל הפרק העסקת מנהל כספים.

היתרון הראשון הוא בפן הכלכלי: כשאין צורך במנהל כספים במשרה מלאה אין טעם לשלם לאיש מקצוע שכר חודשי גבוה, זכויות סוציאליות והטבות שונות שנהוגות בתחום זה. עוד כדאי לזכור שכל עובד שנמצא פיזית בעסק תופס מקום ומשתמש במשאבים שונים, כך שעלותו הופכת גבוהה אף יותר.

היתרון השני, המשמעותי אף יותר, הוא שתחום הכספים מחייב בקיאות מעמיקה במיוחד וכן התעדכנות מתמדת. בהתאם כל מנהל כספים ברעננה, כפר סבא או כל מקום אחר נדרש להשקיע באופן שוטף לא מעט זמן בלמידה ורכישת ידע וכלים חדשים שצצים כל הזמן. העסקת מנהל כספים חיצוני חוסכת לעסק או לארגון את הצורך לממן את ההשקעה הנ"ל.

ניהול כספים חיצוני איכותי במיוחד - משרד שחר פרילינג

משרד שחר פרילינג מעניק מבחר שירותים פיננסיים ומשפטיים באזור השרון, ובפרט מספק מענה משתלם מאוד לכל מי שמחפש מנהל כספים בכפר סבא, הוד השרון, רעננה והסביבה.

סיבה אחת לכדאיות הבחירה בנו לטובת ניהול הכספים במתכונת של מיקור חוץ היא הניסיון הרב שלנו בתחום ספציפי זה, עם מגוון רחב של עסקים וארגונים, קטנים וגדולים, בשלל תחומי פעילות. סיבה שנייה, חשובה לא פחות, היא הסינרגיה: משרד שחר פרילינג כולל גם עורכי דין, מנהלי חשבונות, חשבים ואנשי מקצוע נוספים שאיתם מנהל הכספים עובד בשיתוף פעולה כדי לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר - כשכל הגורמים הרלוונטיים נמצאים תחת קורת גג אחת, ובהתאם יש ביניהם הרמוניה מלאה, תוכלו להיות בטוחים שכל המלצה וכל פעולה של מנהל הכספים שעובד עבורכם היא לא פחות ממצוינת, תוביל למיצוי המשאב החיוני ותניב לכם רווח נאה.

עוד תורמת לאיכות ניהול ההון עם שחר פרילינג ההיכרות המעמיקה שלנו עם המוסדות הפיננסיים באזור השרון,  ועם הדגשים הספציפיים שלהם - שכן חלק מעבודתו של מנהל כספים ברעננה, הוד השרון, כפר סבא וכו' הוא כמובן אינטראקציות שונות עם גופים אלה.

בנוסף, אנחנו אמונים על רמת שירות מעולה, זמינות מלאה ומחויבות אמיתית לצרכים של כל לקוח ולקוח - כך תקבלו מנהל כספים בהוד השרון שלא נמצא פיזית בעסק שלכם, אבל הלב והראש שלו שם כל הזמן.רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

שם פרטי  *
אימייל *
טלפון *
תוכן ההודעה--

 


לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו איתנו קשר: 09-7437898 או 052-3892773


שחר פרילינג רו"ח-עו"ד
 

 


Shachar friling - You can expect great things from us because we require it from ourselvesPowered by Shopsystem CMS