ייעוץ והדרכה
שירותים
פרופיל
מאמרים
מידע מקצועי
ניוזלטר
מעוניין לפתוח עסק בענף ההסעדה? פנה אלינו ליעוץ   ניוזלטר ענף המלונאות בישראל - גיליון מס' 33 נוהל "גילוי מרצון" חדש ועדכני      העלאת סכומי שכר מינימום - הוראת שעה התשע"ה-2015    פיצוי עוגמת נפש במלון - מאמר חדש מאת עו"ד שחר פרילינג    מסמך היערכות לסוף שנת המס 2015    ניוזלטר ענף המלונאות - אפריל 2016    שינויים בהפקדות פנסיוניות, צבירת ימי חופשה ועדכון שכר מינימום   נוהל גילוי מרצון הוארך עד 31/12/2016      מתי חברה זרה תיחשב ישראלית לצרכי מס? כתבה חדשה של עו"ד-רו"ח פרילינג באתר כלכליסט     מסמך היערכות לסוף שנת המס 2020
 
עמוד ראשי ◄ מאמרים ◄ מהו מנהל חשבונות?
   

מנהל חשבונות בכפר סבא, רעננה, הוד השרון


בכל ארגון מתבצעות פעולות רבות שמחייבות תיעוד מדויק ומדוקדק, גם לצורכי הארגון עצמו וגם לטובת הדיווחים הנדרשים לרשויות המס. מי שמופקד על תחום רגיש זה הוא מנהל חשבונות - כדי להבטיח התנהלות מיטבית חשוב לבחור איש מקצוע שכזה באופן מושכל, ובפרט כשבוחרים לנצל את האופציה של ניהול חשבונות במיקור חוץ (אאוטסורסינג).

מה כוללת עבודת מנהל החשבונות ומדוע הוא כה חשוב לכל עסק?

לכל מנהל חשבונות ברעננה, כפר סבא או כל מקום אחר בארץ אחריות רבה: הוא זה שמפקח על תזרים המזומנים בעסק או בארגון, עוקב אחרי השינויים במלאי הסחורות וחומרי הגלם, מבצע את התשלומים לספקים, מוודא שכל התשלומים שאמורים להתקבל מלקוחות אכן מתקבלים, מפיק חשבוניות, מנהל את ספרי העסק על-פי תקנות המס הרלוונטיות, עורך דוחות בהתאם לצרכי העסק ובכך מספק את כל המידע הדרוש לקבלת החלטות שונות, ועוד.

עוד כדאי לדעת שקיימים מספר סוגים של מנהלי חשבונות, ובפרט ישנה הבחנה בין הדרגה הבסיסית (מנהל חשבונות סוג 1+2) לבין דרגה בכירה יותר (מנהל חשבונות סוג 3), ובין שני אלה לבין מנהל חשבונות מדופלם. ככל שההכשרה מעמיקה יותר, כך מוסמך מנהל חשבונות בהוד השרון, הרצליה וכו' לבצע פעולות מורכבות יותר ולהעניק שירות מקיף יותר לארגון.

היתרונות בהעסקת מנהל חשבונות חיצוני

כמו במגוון רחב של תחומים, גם את שלל השירותים הנכללים תחת הקטגוריה של ניהול חשבונות אפשר לקבל במתכונת של מיקור חוץ. אפשר - וכדאי.

העסקת מנהל חשבונות חיצוני היא אופציה משתלמת במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים, וגם חברות גדולות יותר עשויות לצאת נשכרות מאוד אם יבחרו בה. ראשית, אם אין צורך באיש מקצוע במשרה מלאה, אין טעם להחזיק מנהל חשבונות בתוך הארגון. כדאי לזכור שאם ישנו מנהל חשבונות פנימי עלות העסקתו כוללת הן את המשכורת, הן את כל ההוצאות הנלוות (דמי חופשה והבראה, נסיעות, הפרשות לביטוח פנסיוני, הטבות שונות ועוד) והן את העלות של השטח שהוא תופס במשרד.

בנוסף, ניהול חשבונות הוא תחום שמתעדכן ללא הרף, כך שמנהלי החשבונות צריכים להשקיע לא מעט זמן כדי לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. כשמנהל החשבונות הוא חיצוני, העסק לא נדרש לממן את עלות הלמידה ואת הזמן שהיא גוזלת. עוד יתרון משמעותי של העסקת מנהלי חשבונות חיצוניים הוא שבדרך כלל אנשי מקצוע שאינם חלק מהארגון מחויבים יותר לרמת שירות גבוהה במיוחד.

תכיפות האינטראקציות עם מנהל החשבונות ואופי ההתנהלות מולו מכתיבים בחירת איש מקצוע שממוקם באזור הפעילות של הארגון, ובהתאם עבור עסק באזור השרון ההמלצה היא לחפש מנהל חשבונות בכפר סבא, רעננה והסביבה.

למה משרד שחר פרילינג הוא הכתובת הנכונה כשמחפשים מנהל חשבונות בשרון?

משרד שחר פרילינג הוא הכתובת הנכונה עבור כל עסק או ארגון שזקוקים לשירותיו של מנהל חשבונות ברעננה ובעצם באזור השרון כולו. כשאתם בוחרים בנו אתם מקבלים קודם כל מנהל חשבונות מנוסה מאוד, ובתחום זה ניסיון מונע טעויות שעלולות להוביל לנזקים כספיים של ממש. שירות הנהלת החשבונות שאנחנו מציעים מתאפיין גם ברמת מחויבות גבוהה לכל לקוח ולקוח, מתוך הבנה שבימינו עסקים מחויבים לתגובה מהירה ומדויקת.

יתרון חשוב אחר שמציע משרד שחר פרילינג לכל מי שמחפש מנהל חשבונות בכפר סבא או מנהל חשבונות בהוד השרון והסביבה הוא השירות ההוליסטי. החברה שלנו כוללת לצד מנהלי החשבונות המדופלמים גם עורכי דין מובילים, רואי חשבון מנוסים, יועצי מס, חשבים וכלכלנים, כך שבמידת הצורך תוכלו לקבל במקום אחד, באופן יעיל במיוחד ובדרך המשתלמת ביותר את כל השירותים שמשיקים להנהלת החשבונות ומשלימים אותה.

 


לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו איתנו קשר: 09-7437898 או 052-3892773


שחר פרילינג רו"ח-עו"ד
 

 


Shachar friling - You can expect great things from us because we require it from ourselvesPowered by Shopsystem CMS