ייעוץ והדרכה
שירותים
פרופיל
מאמרים
מידע מקצועי
ניוזלטר
מעוניין לפתוח עסק בענף ההסעדה? פנה אלינו ליעוץ   ניוזלטר ענף המלונאות בישראל - גיליון מס' 33 נוהל "גילוי מרצון" חדש ועדכני      העלאת סכומי שכר מינימום - הוראת שעה התשע"ה-2015    פיצוי עוגמת נפש במלון - מאמר חדש מאת עו"ד שחר פרילינג    מסמך היערכות לסוף שנת המס 2015    ניוזלטר ענף המלונאות - אפריל 2016    שינויים בהפקדות פנסיוניות, צבירת ימי חופשה ועדכון שכר מינימום   נוהל גילוי מרצון הוארך עד 31/12/2016      מתי חברה זרה תיחשב ישראלית לצרכי מס? כתבה חדשה של עו"ד-רו"ח פרילינג באתר כלכליסט     מסמך היערכות לסוף שנת המס 2020
 
עמוד ראשי ◄ מאמרים ◄ מהו יועץ מס?
   

יועץ מס ברעננה, כפר סבא והוד השרון


מיסוי הוא תחום מורכב להפליא. בהתאם בעל עסק שרוצה להיות בטוח כי הוא מתנהל על-פי כל החוקים והתקנות הרלוונטיות, ובנוסף משלם רק את מה שהכרחי לשלם, חייב להישען על בקיאות מקצועית מעמיקה וניסיון נרחב - שאותם מספק יועץ מס.

מה כולל התפקיד של יועץ מס?

יועץ מס בכפר סבא, רעננה, הוד השרון או כל מקום אחר הוא איש מקצוע שמוסמך לסייע לבעלי עסקים בשתי דרכים עיקריות: הבטחת אינטראקציות מיטביות, ייצוג מול רשיויות המס השונות ומתן ייעוץ כך שהעסק ישלם את סכומי המינימום שהחוק מאפשר לו לשלם (כלומר תכנון מס מושכל).

במסגרת הבטחת התנהלות תקינה מול הרשויות, אחראים יועצי המס על מילוי הדוחות החודשיים והשנתיים הנדרשים בהתאם לאופי פעילות העסק והיקפה. במידת הצורך יועץ מס ברעננה, הוד השרון וכו' גם מייצג את העסק בפני הרשויות. בפרט נדרש שירות זה במקרים מורכבים שבהם מתנהל משא ומתן כזה או אחר בין העסק לבין המוסד לביטוח לאומי או בינו לבין פקיד השומה הרלוונטי, וכשהידע המקצועי של יועץ המס הכרחי על-מנת להביא לידי ביטוי את כל האינטרסים של העסק.

שירותי הייעוץ בתחום המיסוי מחייבים ראשית כל בקיאות גבוהה, וזאת לנוכח המורכבות של החוקים והתקנות הנוגעות לתשלומים השונים שגובה המדינה. בנוסף יועצי מס חייבים להתעדכן כל העת, שכן מדובר בתחום שמתרחשים בו שינויים בלתי מבוטלים כל העת. זו אחת הסיבות לכך שעסקים רבים מעדיפים לקבל את השירות יקר הערך מאיש מקצוע חיצוני ולא להעסיק בעצמם יועץ מס.

עוד כדאי לציין שגם אנשים פרטיים באזור השרון יכולים לצאת נשכרים משירותיו של יועץ מס בהוד השרון, ובפרט אם יש להם הכנסות גבוהות ממקורות שונים.

היתרונות בהעסקת יועץ מס חיצוני

העסקת יועצי מס במתכונת של מיקור חוץ (אאוטסורסינג) היא כאמור האופציה המשתלמת ביותר לא רק עבור לקוחות פרטיים אלא גם לעסקים הרבים באזור השרון.

יתרון אחד בהעסקתו של יועץ מס ברעננה בדרך זו הוא החיסכון הכספי. אפילו עסקים גדולים לא תמיד זקוקים ליועץ מס במשרה מלאה, ועל כן אין סיבה לשלם שכר, זכויות סוציאליות, הטבות שונות והוצאות נוספות לשכיר בעסק.

היתרון השני נובע מהצורך בהתעדכנות מתמדת של יועצי המס. איש מקצוע חיצוני משקיע בעצמו את הזמן הדרוש ללמידה בכל פעם שהחוקים והתקנות משתנים, ולא על חשבון הארגון או העסק, ובנוסף מובטח לכם שירות ברמה גבוהה במיוחד שכן יועצים עצמאיים מקפידים להישאר כל הזמן עם אצבע על הדופק (יועץ מס בכפר סבא, ובכל מקום בעצם, שלא יעשה זאת יתקשה מן הסתם להצליח בשוק תחרותי זה).

שחר פרילינג - ייעוץ מס עם ערך מוסף באזור השרון

הכתובת הנכונה למצוא בה יועץ מס בהוד השרון שיעניק גם לכם את השירות המקצועי ביותר הוא משרד שחר פרילינג. המשרד שלנו הוא פירמה ותיקה באזור השרון שמציעה סינרגיה רבת תועלת: לא "רק" שירותי ייעוץ מס, תכנון מס, ייצוג במס הכנסה ומול המוסד לביטוח לאומי וניהול מו"מ מול גופים אלה, אלא גם שירותים חיוניים אחרים אשר משיקים לתחום המיסוי ולמעשה מהווים חלק בלתי נפרד ממנו.

במשרד שחר פרילינג תמצאו גם עורכי דין בעלי ניסיון עשיר בתחום המסחרי ובפרט בעלי בקיאות בתחום דיני המיסים, מנהלי חשבונות מומחים שעובדים בשיתוף פעולה עם יועצי המס על הדוחות השונים שהעסק מחויב להגיש, כלכלנים שתורמים את נקודת המבט הייחודית שלהם לתכנוני מס מיטביים, חשבי שכר ואנשי מקצוע נוספים - כל מה שצריך כדי להבטיח התנהלות אופטימלית מבחינה חשבונאית ופיננסית מול רשויות המס - ולא רק להבטיח, אלא גם לממש את ההבטחה.

 


לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו איתנו קשר: 09-7437898 או 052-3892773

ייצוג מול רשויות המס

שחר פרילינג רו"ח-עו"ד
 

 


Shachar friling - You can expect great things from us because we require it from ourselvesPowered by Shopsystem CMS