ייעוץ והדרכה
שירותים
פרופיל
מאמרים
מידע מקצועי
ניוזלטר
מעוניין לפתוח עסק בענף ההסעדה? פנה אלינו ליעוץ   ניוזלטר ענף המלונאות בישראל - גיליון מס' 33 נוהל "גילוי מרצון" חדש ועדכני      העלאת סכומי שכר מינימום - הוראת שעה התשע"ה-2015    פיצוי עוגמת נפש במלון - מאמר חדש מאת עו"ד שחר פרילינג    מסמך היערכות לסוף שנת המס 2015    ניוזלטר ענף המלונאות - אפריל 2016    שינויים בהפקדות פנסיוניות, צבירת ימי חופשה ועדכון שכר מינימום   נוהל גילוי מרצון הוארך עד 31/12/2016      מתי חברה זרה תיחשב ישראלית לצרכי מס? כתבה חדשה של עו"ד-רו"ח פרילינג באתר כלכליסט     מסמך היערכות לסוף שנת המס 2020
 
עמוד ראשי ◄ שירותים ◄ שירותים משפטיים - עורך דין מיסים
   

שירותים משפטיים - עורך דין מיסים

תחומי עיסוק: מיסים, דיני תאגידים, דיני חוזים ומסחר, ביטוח לאומי, ליטיגציה, דיני עבודה, פלילי, סדר דין אזרחי וראיות, דיני מקרקעין, הוצאה לפועל, מיסוי בינלאומי, גילוי מרצון, מיזוגים ורכישות, מיסוי נדל"ן, מיסוי פלילי, משפט אזרחימשרדנו הוקם בשנת 1995 וצבר מאז ניסיון בתחומי המיסוי והמשפט המסחרי.

שחר פרילינג עורך דין ורואה חשבון עוסק במגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום דיני המס, ובכללם:

 • מס הכנסה
 • מס ערך מוסף
 • מיסוי מקרקעין
 • מיסוי בן לאומי
 • מכס ומס קנייה

הניסיון כולל טיפול במישור האזרחי והפלילי.

המשרד עוסק רבות במתן חוות דעת בתחומי המיסוי השונים  כולל עריכה והגשת בגשה לפרה רולינג (Pre Ruling) לרשות המיסים.

המשרד עוסק רבות בליווי לקוחות (עצמאיים, חברות עמותות ושותפויות) החל משלב תיכנון העיסקאות, המלצה בנושא הגילוי הנאות הדרוש לעיסקה, דיונים מול רשויות המס הגעה להסדרים השגות וניהול הליכים בוועדות הערר השונות ובבתי המשפט.

למשרד ניסיון רב שנים בהתנהלות אחראית מקצועית ונכונה מול משרדי השומה בכל רחבי המדינה, המשרד דוגל בשירות אישי תוך שימת דגש על מקצועיות וידע בתחום חוקי המס כבסיס ל מציאת פתרונות יצירתיים ופרקטיים ללקוח.

 

כשמחפשים עורך דין מס הכנסה הוא רק גוף אחד שחובה לוודא התנהלות תקינה מולו. בין הנושאים הנוספים שבהם מטפל עבור העסק עורך דין מיסים, דיני עבודה, הוצאה לפועל, חוזים שונים ועוד. עוד סיבה טובה לפנות לליווי משפטי צמוד של עורך דין מיסים מיומן ובעל ניסיון בתחום המסחרי באופן כללי היא הליכים משפטיים שונים - גם כשאתם מבקשים למצות את זכויותיכם באמצעות מערכת המשפט וגם במקרים שבהם מוגשת כנגד העסק תביעה. במקרים אלה נדרשת בקיאות הן במשפט אזרחי והן במשפט פלילי ולא פחות חשוב הוא הניסיון.

למשרד שחר פרילינג ניסיון רב הן במשפט אזרחי, הן במשפט פלילי, הן בנושאי מיסים, הן בתחום דיני התאגידים והן בתחום יחסי העבודה. במשרד צוות מיומן מאוד של משפטנים, כשעבור כל עורך דין מס הכנסה הוא גוף שכבר בוצעו מולו שלל אינטראקציות שתמיד הסתיימו בהצלחה ובהבטחת מלוא האינטרסים של הלקוח.


המשרד מספק, בנוסף, שירותים משפטיים בתחום המסחרי מגוונים הכוללים:

 • ניתוח כלכלי של עיסקאות כבסיס למשא ומתן

 • ייצוג לקוחות במשא ומתן

 • עריכת הסכמים מסחריים הכוללים התייחסות מעמיקה לצד הכלכלי מיסוי של ההתקשרות הצפויה

 • ייעוץ בתחום דיני עבודה לרבות עריכת הסכמי עבודה וייצוג בביתי הדין לעבודה

 • ייעוץ ליחידים וחברות בכל הקשור לדיני תאגידים רשם החברות וכו'

 • ייעוץ בנושא רכישות ומיזוגים לרבות ביצוע בדיקות נאותות, הכנת הסכמים, הסדרי אופציה לעובדים, הסכמי מכירות

 • ייעוץ בנושא פירוק חברות וכינוס נכסים לרבות ליווי וטיפול משפטי מלא בפשיטת רגל, תביעות, חוב ופירוקים

 • מיסוי ישראלי ובין לאומי

 • משפט פלילי - עברות צווארון לבן

 • חוות דעת בנושאי מיסוי וכלכלה

 • נדל"ן - ייצוג לקוחות בתחום מכירה ורכישת נכסי מקרקעין לרבות היבטי מס


עו"ד שחר פרילינג מאמין כי הפירמה מחוייבת למקצועיות, יושר והגינות, שמירה על ערכים ואתקיה מקצועית.

היננו מחויבים להגיע לאיכות ולמצוינות בשירות, סטנדרטים שקבענו לעצמנו ושאיפתנו הינה לעמוד בהם.
היננו מחוייבים לקיים קשר אישי ורצוף עם כל לקוח ולקוח של המשרד, ללמוד את מטרותיו העסקיים ולהעניק לו ייעוץ אקטיבי במטרה לעזור לו להשיג את מטרותיו בצורה הנכונה והמהירה ביותר.
היננו מחויבים לעשות שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר המאפשרת מתן שירות איכותי, יעיל ומהיר.
היננו מחוייבים להשיג את מטרותיו של הלקוח בצורה הייצרתית ביותר זאת בהיותנו מחוייבים לפעול לפי חוקי  מדינת ישראל, חוקיים לאומיים ובין לאומיים רלוונטים נוספים.


תחומי התמחות:

 • מיסוי ישראלי ובין לאומי

בעידן הגלובליזציה עסקים רבים פועלים גם מחוץ לגבולות ישראל, ועל כן חובה לפעול על סמך תשומת לב מלאה הן לסוגיות מיסוי בארץ והן לסוגיות מיסוי בינלאומיות. רואי החשבון ויועצי המס של משרד שחר פרילינג מסייעים לכל עסק בכל תחום לשלם רק המינימום ההכרחי ולהתנהל כחוק מול רשויות המס בכל מדינה שבה העסק פועל.

 • משפט מסחרי ועסקי

במשרד שחר פרילינג תקבלו שירות מקצועי מעורכי דין ששולטים היטב בתחום המשפט המסחרי, תחום רחב היקף שכולל בתוכו נושאים הקשורים לממון, השקעות, זכיינות, מקרקעין, יחסי מעסיקים ועובדים, שותפויות, רישיונות עסק ועוד. התחום מתעדכן ללא הרף ומחייב למידה מתמדת והבנה מעמיקה הן של הפן המשפטי בכל פעולה והן של הפן המסחרי-עסקי.

 • משפט פלילי – עבירות צווארון לבן

תחום התמחות נוסף של המשרד שלנו הוא עבירות צווארון לבן. במציאות של היום כל בעל עסק עלול למצוא עצמו חשוד בעבירות מסוג זה. רק ייצוג משפטי מקצועי על בסיס מחויבות מלאה ומסירות ללא פשרות יבטיח לכם שקט נפשי וידיעה ודאית כי אתם זוכים להגנה הטובה ביותר האפשרית.

 • חוות דעת – בנושאי מיסוי וכלכלה

כל עסק נדרש לקבל החלטות מורכבות בתנאים לא פשוטים של מציאות עסקית משתנה ואפילו תזזיתית. חוות דעת בנושאי כלכלה ומיסוי יסייעו לכם להבין בדיוק מהם הצרכים שלכם ואיזו החלטה תספק להם את המענה המיטבי. במשרד שחר פרילינג הצטבר ניסיון רב בתחום זה וכן עובדים בו כלכלנים ובוגרי מנהל עסקים שאמונים על רמת שירות גבוהה במיוחד.

 • נדל"ן

פעילות עסקית מכל סוג כמעט נשענת גם על נדל"ן. על-מנת לפעול באופן המשתלם ביותר גם בהיבט זה מוזמנים להיעזר באנשי המקצוע המנוסים של משרד שחר פרילינג - איתנו תדעו תמיד איך לפעול, הן בהיבט הפיננסי והן בהיבט המשפטי.לייעוץ ותיאום פגישה, פנו אלינו 

אנו זמינים לכל שאלה גם בטלפון: 09-7437898 או 052-3892773

ייעוץ בנושא רכישות ומיזוגים  לרבות ביצוע בדיקת נאותות, הכנת הסכמים, הסדרי אופציה לעובדים הסכמי מכירות


שחר פרילינג רו"ח-עו"ד
 

 


Shachar friling - You can expect great things from us because we require it from ourselvesPowered by Shopsystem CMS